![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Завершилося пленарне засідання 11-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання
Громадянам
![Завершилося пленарне засідання 11-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337982972_2094890010716130_9061487175818714442_n.jpg)
Завершилося пленарне засідання 11-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання
Пресслужба обласної ради
28 березня 2023Загалом депутати розглянули 32 питання основного порядку денного (два питання на початку засідання було відкликано виконавцем) та 10 додаткових (7 із них – депутатські запити).
Обласні обранці ухвалили зміни до регіональної програми розвитку комунального підприємства «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» на 2022-2024 роки та схвалили план роботи обласної ради на 2023 рік.
Також депутати погодили розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету шляхом придбання цінних державних паперів у 2023 році. За пропозицією заступника голови обласної ради Михайла Павлюка, усі кошти отримані обласним бюджетом від цієї операції, будуть спрямовані на підтримку підрозділів тероборони та інших підрозділів ЗСУ. Раніше постійна комісія обласної ради з питань бюджету підтримала цю ініціативу та надала відповідний висновок.
В ході засідання після детального обговорення обласні обранці ухвалили рішення про передачу в користування мисливських угідь для ведення мисливського господарства двом громадським організаціям; достроково припинили повноваження депутата Олексія Грушка за його особистим зверненням; вирішили декілька майнових питань та внесли зміни до низки рішень попередніх сесій.
Наприкінці сесії депутати погодили призначення Анатолія Хоміка на посаду директора обласної комунальної установи «Чернівецький обласний центр соціально-психологічної допомоги», Андрія Лазаренка – директора комунального закладу «Чернівецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея