![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк привітав колектив фабрики «Трембіта» з Днем працівників легкої промисловості
Громадянам
![Заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк привітав колектив фабрики «Трембіта» з Днем працівників легкої промисловості](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/448196076_764954029142581_1998452171085839094_n.jpg)
Заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк привітав колектив фабрики «Трембіта» з Днем працівників легкої промисловості
Пресслужба обласної ради
10 червня 2024Один із лідерів на ринку України з пошиття чоловічого класичного одягу, підприємство, яке має 80-річну історію та завжди відігравало вагому роль в економічному житті краю. З нагоди Дня працівників легкої промисловості, який відзначають у другу неділю червня, заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк відвідав фабрику «Трембіта».
Посадовець привітав колектив промислового підприємства із професійним святом та подякував за важку та важливу працю. Михайло Павлюк висловив особливу вдячність Стеллі Станкевич за високий професіоналізм і безумовну відданість справі усього життя. Цьогоріч «Трембіті» виповнюється 80 років, 40 з яких підприємство очолює Стелла Омелянівна.
«Коли мова заходить про текстильну промисловість, я, як буковинець та чернівчанин, першочергово згадую «Трембіту», яка давно стала особливим брендом нашого краю. І сьогодні фабрика продовжує справно сплачувати податки, створювати робочі місця та допомагає Україні вижити. Я знаю, що як і інші підприємства, «Трембіта» пережила важкі часи – нестабільність, covid-19, тепер війна. Але мені також відомо, що у перші місяці повномасштабної російської агресії тут шили потрібні костюми, а підрозділи, які терміново потребували якісного одягу, отримали його завдяки вам. Тож щиро дякую керівникові та колективу за те, що, попри все, добре виконуєте свою роботу, завжди розумієте та допомагаєте», – зазначив Михайло Павлюк.
Нині фабрика «Трембіта» активно розвиває співпрацю з європейськими та американськими підприємствами. Заступник голови обласної ради наголосив, що це дуже важливо у контексті євроінтеграції України та побажав колективу побільше нових надійних партнерів, успіхів на внутрішньому й зовнішньому ринках. Під час зустрічі Михайло Павлюк відзначив співробітників «Трембіти» почесними грамотами Чернівецької обласної ради.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея