![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- У Чернівецькому обласному багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей відбулося свято останнього дзвоника
Громадянам
![У Чернівецькому обласному багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей відбулося свято останнього дзвоника](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSCF8670.jpg)
У Чернівецькому обласному багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей відбулося свято останнього дзвоника
Пресслужба обласної ради
02 червня 2023Радість і смуток, відчуття нових можливостей та передсмак майбутніх пригод.
У комунальній установі понад 400 учнів поглиблено здобували знання у філологічному, природничому, суспільно-гуманітарному, інформаційно-технологічному та спортивному напрямках. Цьогоріч 48 ліцеїстів отримали відзнаки за успішне навчання. Впродовж навчального року школярі активно брали участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та перемагали. Так, Богдан Чорней став чемпіоном світу з панкратіону, Олександр Рибак – срібним призером Перших Європейських Ігор школярів з єдиноборств, Володимир Меленчук – чемпіоном з боксу, чемпіон області з боксу – Святослав Булаковський. Олексій Авасілой та Максим Шаповалов у складі збірної команди області вибороли І місце у Всеукраїнській гімназіаді з баскетболу.
Пишаються в ліцеї і випускниками попередніх років. Зокрема, Ольгою Шубкіною, випускницею 2020 року, яка стала чемпіонкою світу зі стрільби з луку.
Пам’ятають у ліцеї і про наших захисників, завдяки яким діти можуть відвідувати школи. З початку повномасштабного вторгнення шкільний колектив провів багато благодійних заходів, під час яких вдалося зібрати понад мільйон гривень та придбати для військових оптичні прилади, комплекти рацій, навушники тощо.
Із закінченням навчального року школярів, вчителів та батьків привітав перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор. Він подякував педагогічному колективу за знання і турботу, які вони передавали своїм вихованцям, та вручив нагороди Чернівецької обласної ради.
Зокрема:
- за ініціативу і наполегливість, сумлінне виконання службових обов’язків та активну громадянську позицію Подяку Чернівецької обласної ради отримала заступниця директора з навчальної роботи багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей Ірина Тарангул;
- за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління у дусі патріотизму та націоналізму Грамоту Чернівецької обласної ради отримав вчитель предмету «Захист України» Сергій Ціхоцький;
- за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та активну громадянську позицію Грамоту Чернівецької обласної ради отримав вчитель трудового навчання Мирон Палійчук.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея