![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- У Чернівцях відзначили День захисників і захисниць
Громадянам
![У Чернівцях відзначили День захисників і захисниць](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/383354052_624966393141346_4217355621552687781_n.jpg)
У Чернівцях відзначили День захисників і захисниць
Пресслужба обласної ради
01 жовтня 2023Біля найбільшого Державного прапора в області представники влади краю, громадськості та духовенство спільно молилися за всіх, хто б’ється за незалежність України.
Із вітальним словом до присутніх звернувся керуючий справами Чернівецької обласної ради Микола Борець: «585 днів наші захисники та захисниці мужньо стоять за свободу, за незалежність, за мир на рідній землі. Низький уклін героям, усім хто бився за Україну і хто б’ється зараз. Шана і вічний спокій тим, хто вернувся з поля бою на щиті. Упевнений, у єдності сила. Разом здолаємо всі труднощі і перемога буде за нами».
В ході урочистого заходу за сумлінне виконання службових обов’язків, особисту мужність та відвагу, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та з нагоди Дня захисників і захисниць України Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» відзначили:
Струсовського Ігоря – заступника начальника Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернівецькій області,
Пашка Олега – заступника начальника центру – начальника мобілізаційного відділення Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки,
Синька Сергія – начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки,
Собка Тараса – інструктора відділення рекрутингу та комплектування Чернівецького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
За самовіддану працю, проявлену особисту мужність при виконанні військового обов’язку під час заходів із забезпечення національної безпеки і охорони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації та з нагоди свята Почесною грамотою Чернівецької обласної ради та цінним подарунком відзначили Параскинюка Ігоря – начальника відділення Поліції N3 (м. Заставна) Чернівецького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
За зразкове виконання службових обов’язків, сумлінну працю, мужність і наполегливість при виконанні покладених завдань із захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України цінним подарунком відзначили Коломийчука Василя – інспектор взводу N1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Чернівецькій області Департаменту патрульної поліції.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея