![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- У Чернівцях проходить перший туристичний форум Chernivtsi Tourism Forum
Громадянам
![У Чернівцях проходить перший туристичний форум Chernivtsi Tourism Forum](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC2643-scaled.jpg)
У Чернівцях проходить перший туристичний форум Chernivtsi Tourism Forum
Пресслужба обласної ради
26 травня 2023Його метою є створення платформи для експертів, лідерів галузі та зацікавлених сторін для обміну ідеями та кращими практиками щодо розвитку туристичної галузі. Він спрямований на вивчення викликів та можливостей туризму в різних контекстах і визначення стратегії сталого зростання та відновлення.
Учасників форуму вітав заступник голови обласної ради Михайло Павлюк.
«Туризм – є важливим чинником економічного зростання як регіону, так і держави загалом, сприяє наповненню бюджетів різних рівнів та розвитку інших дотичних галузей. Відрадно, що одночасно із допомогою армії, розв’язанням пріоритетних соціально-економічних питань ми можемо планувати розвиток галузі туризму краю. Звичайно, в умовах повномасштабної війни це може видаватися надто оптимістично. Та ми впевнені у нашій перемозі й працюємо над тим, аби туристична привабливість регіону стала широко відомою та доступною, а відтак й прибутковою.
Підтримка туристичного напрямку передбачена і в Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2027 року, затвердженій рішенням 36 сесії обласної ради VII скликання. Переконаний, це дасть поштовх до отримання гарних результатів», – зазначив посадовець під час свого виступу.
В ході панельних дискусій виступлять понад 15 спікерів. Теми для обговорення – туризм в умовах війни та «драйвери» перезапуску індустрії гостинності після перемоги, а також розвиток гастротуризму в області.
Захід організований Чернівецькою міською радою. У Форумі взяли участь начальник обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк, Чернівецький міський голова Роман Клічук.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея