![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Спільна злагоджена робота влади та громади, спрямована на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності набуває особливої соціальної значущості в скрутних умовах воєнного стану
Громадянам
![Спільна злагоджена робота влади та громади, спрямована на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності набуває особливої соціальної значущості в скрутних умовах воєнного стану](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378125462_615731197398199_3596608490526317287_n.jpg)
Спільна злагоджена робота влади та громади, спрямована на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності набуває особливої соціальної значущості в скрутних умовах воєнного стану
Пресслужба обласної ради
14 вересня 2023Про це сьогодні йшлося у сесійній залі обласної ради під час розгляду питання порядку денного пленарного засідання «Про хід виконання у 2022 році Регіональної програми запобігання дитячій бездоглядності та розвитку сімейних форм виховання на 2022 – 2024 роки.
Обласні обранці заслухали та взяли до уваги відповідну інформацію служби у справах дітей Чернівецької ОДА (ОВА). Зазначалося, що в області проводиться певна робота щодо належного забезпечення законних прав та інтересів дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, проживають у соціально неспроможних сім’ях тощо.
Учасники обговорення цієї вкрай важливої проблеми наголошували на необхідності, незважаючи на фінансово-економічні труднощі особливого періоду, активізувати взаємодію інститутів влади, правоохоронних органів громадських фундацій з тим, щоби підвищити ефективність профілактичних заходів, адресного соціального супроводу, соціально-психологічної підтримки, реабілітації та адаптації дітей, які належать до числа вимушених переселенців.
Також йшлося про необхідність всебічної підтримки 17 дитячих будинків сімейного типу, в яких наразі проживає 122 дитини, та 49 прийомних сімей, в яких виховується 90 дітей. Особливу увагу слід приділити також роботі щодо виявлення місць та ситуацій, в яких життю та здоров’ю дітей може загрожувати небезпека, запобіганню випадків фізичного та психологічного насильства над дітьми, трудової та сексуальної експлуатації дітей та підлітків.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея