![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Сорок чотири тонни печива та солодощів для українських дітей привезла сьогодні благодійниця Ваджиха Харіс
Громадянам
![Сорок чотири тонни печива та солодощів для українських дітей привезла сьогодні благодійниця Ваджиха Харіс](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/349523072_208111831585026_3357605095281338113_n.jpg)
Сорок чотири тонни печива та солодощів для українських дітей привезла сьогодні благодійниця Ваджиха Харіс
Пресслужба обласної ради
27 травня 2023Їх доставлять у комунальні заклади Чернівецької області, де проживають діти, позбавлені батьківського піклування та внутрішньо переміщені особи. Частину цього вантажу повезуть у Миколаївську та Херсонську область.
Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Чернівецької обласної ради та Чернівецької обласної військової адміністрації, які налагодили тісну співпрацю із Scheherazade Foundation România, який заснувала і очолила Ваджіха Харіс.
«Наша допомога, яку ми привезли сьогодні, присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Це дві вантажівки солодощів для буковинських дітей та тих, що проживають у прифронтових областях. З початку повномасштабного вторгння це наш 11-й візит, та не останній. Ми плануємо відкрити у Чернівцях представництво Scheherazade Foundation România. Це найкращий доказ того, що наша співпраця продовжиться в різних напрямках із залученням інших партнерів», – розповідає президентка фонду Ваджіха Харіс.
Із благодійниками зустрілися перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, начальник обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк, депутатка обласної ради Юлія Грицку-Андрієш, голова Чернівецької районної ради Руслан Домніцак, депутат Чернівецької міської ради Віталій Другановський.
Разом вони відвідали спеціалізовану школу-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів “Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей”. Це перший заклад, куди доставили подарунки дітям.
« У нас склалися позитивні та ефективні стосунки із фондом та безпосередньо з його президенткою Ваджіхою Харіс. Вона допомагала нам у складні часи, зокрема, коли не було електрики – привезла генератори та обігрівачі. Також вагомою була допомога з ліками та їжею. Сьогодні ж пані Ваджіха привезла подарунки для наших дітей. Ми цінуємо цю таку ініціативу та плануємо розширювати нашу співпрацю», – зазначає Микола Гуйтор.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея