![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Питання свободи совісті та віросповідання на території Буковини обговорили керівництво Чернівецької обласної ради із Генеральним консулом Румунії у Чернівцях
Громадянам
![Питання свободи совісті та віросповідання на території Буковини обговорили керівництво Чернівецької обласної ради із Генеральним консулом Румунії у Чернівцях](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSCF7389.jpg)
Питання свободи совісті та віросповідання на території Буковини обговорили керівництво Чернівецької обласної ради із Генеральним консулом Румунії у Чернівцях
Пресслужба обласної ради
22 травня 2023Питання свободи совісті та віросповідання на території Буковини обговорили під час зустрічі керівництво Чернівецької обласної ради із Генеральним консулом Румунії у Чернівцях Іриною Лореданою Стенкулєску.
Олексій Бойко подякував пані Консулу за постійний діалог та підтримку румунської меншини на Буковині. Він зауважив, що Чернівецька обласна рада, як орган місцевого самоврядування, представляє та захищає інтереси жителів усієї області через депутатів у визначених законом правових та організаційних формах. Тому дотримання мовних та релігійних прав і свобод мешканців краю в пріоритеті та на постійному контролі обласних обранців в межах їхніх повноважень.
Сторони також обговорили шляхи співпраці щодо відновлення румунських історичних пам’яток та поховань на території області та можливості залучення для цих цілей європейський фондів, участь у спільних благодійних заходах та проектах.
У зустрічі, ініційованій Генеральним консульством Румунії в Чернівцях, взяли участь заступники голови обласної ради Микола Гуйтор, Михайло Павлюк, працівник консульства Флорін Стан.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея