![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Незабутні: Ігор Маник
Громадянам
![Незабутні: Ігор Маник](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/маник-e1678796164649.jpg)
Незабутні: Ігор Маник
Пресслужба обласної ради
14 березня 2023ІГОР МАНИК
Ігор Дмитрович Маник – молодший сержант Збройних Сил України. Загинув 21 грудня 2022 року у запеклих боях з російським ворогом, потрапивши під мінометний обстріл.
Народився 10 травня 1974 року в місті Чернівці, де жив і навчався. Потім був призваний на строкову військову службу. Отримав звання «молодший сержант». Після служби в армії одружився, разом із дружиною Світланою виховували сина.
Ігор часто бував у селі Червона Діброва, яке дуже любив. Адже там побралися його батьки, проживали бабуся та дідусь, з якими провів дитинство. А потім вони з дружиною переїхали у Червону Діброву на постійне місце проживання, оселившись у затишній сільській хатині.
Коли у 2014 році почалася війна на Донбасі, Ігор Маник, не вагаючись, уклав контракт із ЗСУ і пішов боронити країну. Виконував свій обов’язок до 2016 року.
До лав Збройних Сил України молодшого сержанта Ігоря Дмитровича Маника знову призвали 13 жовтня 2022 року, коли росія вже вела повномасштабну війну проти нашої держави.
«Він ніс службу з гідністю, – кажуть про Героя у рідному селі. – Коли надійшла звістка про те, що Ігор Дмитрович загинув, ніхто не хотів у це вірити. Сподівалися, що сталася помилка. Але згодом його загибель підтвердили. Наш Ігор віддав своє життя за Україну».
Воїн Ігор Маник загинув 21 грудня 2022 року, потрапивши під ворожий мінометний обстріл, неподалік від містечка Красногорівка Покровського району Донецької області.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея