![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Казкотерапія від Тетянки. Друге місце І обласного конкурсу інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024»
Громадянам
![Казкотерапія від Тетянки. Друге місце І обласного конкурсу інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024»](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445174288_754750603496257_1785986427906063677_n.jpg)
Казкотерапія від Тетянки. Друге місце І обласного конкурсу інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024»
Пресслужба обласної ради
23 травня 2024Щоб під час тривог дітки могли слухати не вибухи та сирени, а добрі повчальні історії. Саме для цього студентка третього курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Тетяна Чаприк створила канал із аудіоказками. Дівчина також прагне організувати курси із назвою «Казкотерапія від Тетянки», які допомагатимуть пережити жахи війни. Свою ідею вона представила на І обласному конкурсі інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024». Терапевтична ініціатива, покликана зберегти ментальне здоров’я як малечі, так і дорослих, посіла друге місце та отримала заохочувальну премію у десять тисяч гривень.
Тетяна Чаприк уже другий рік поспіль волонтерить для діток як казкотерапевтка. Записує аудіоказки, як українські народні, так і авторські, та завантажує їх на Telegram-канал https://t.me/kazochku. Дівчина отримала багато хороших відгуків з усіх куточків України та з-за кордону. Тому вирішила масштабувати свою ідею.
«Часто надходять повідомлення від батьків та діток, що на психологічному рівні мої казки дуже допомагають. Просять, щоб я проводила для них заняття. І перша спроба вже була. П’ять діток, які успішно закінчили курс, змогли написати власні казочки», – ділиться авторка проєкту.
Курси «Казкотерапія від Тетянки» будуть націлені на покращення психоемоційного стану, допомагатимуть дітям пережити важке воєнне сьогодення, зроблять їх сильнішими.
«Необхідно робити все для того, щоб малюки були щасливими, бо вони не винні, що недоброзичливий сусід краде їхнє мирне дитинство», – переконана казкарка.
Вдячні Тетяні Чаприк за участь та внесок у розвиток культури на Буковині. Упевнені, що завдяки її зусиллям дітки зможуть легко подолати пов’язані із війною емоційні виклики.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея