![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про виконання Регіональної програми часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються фізичним особам, ОСББ та житлово-будівельним кооперативам Чернівецької області на заходи з підвищення енергоефективності на 2020 – 2022 роки
Громадянам
![Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про виконання Регіональної програми часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються фізичним особам, ОСББ та житлово-будівельним кооперативам Чернівецької області на заходи з підвищення енергоефективності на 2020 – 2022 роки](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/377934454_615733717397947_929884004150585148_n.jpg)
Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про виконання Регіональної програми часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються фізичним особам, ОСББ та житлово-будівельним кооперативам Чернівецької області на заходи з підвищення енергоефективності на 2020 – 2022 роки
Пресслужба обласної ради
14 вересня 2023Сьогодні, під час пленарного засідання 13 сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання серед інших питань порядку денного депутати заслухали та взяли до відома інформацію про виконання Регіональної програми часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються фізичним особам, ОСББ та житлово-будівельним кооперативам Чернівецької області на заходи з підвищення енергоефективності на 2020 – 2022 роки.
Зазначена програма, що була затверджена відповідним рішенням обласної ради 7 листопада 2019 року, покликана активізувати процес впровадження заходів щодо підвищення енергоефективності та енергозбереження в житловій сфері.
З метою забезпечення раціонального використання коштів обласного бюджету, виділених на виконання цієї Регіональної програми, серед кредитно-фінансових установ області було обрано та підписано Генеральні угоди про співпрацю з представниками АТ «Укргазбанк» та АТ «Ощадбанк».
Загалом, за інформацією Департаменту систем життєзабезпечення Чернівецької ОДА (ОВА), впродовж 2020 – 2022 р.р., на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надавались фізичним особам, ОСББ та ЖБК області проведено видатки на суму 841,5 тис. грн. за рахунок бюджетних асигнувань з обласного бюджету. При цьому затверджені у 2022 році бюджетні асигнування на виконання заходів програми освоєні на 92,6 %.
Прикметно, що більшість оформлених «теплих кредитів» були використані з метою заміни вікон на енергоефективні склопакети з енергозберігаючим склом, а також для утеплення житлових будинків піно полістирольними плитами.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея