![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Депутати ухвалили зміни до рішення 10-ї сесії обласної ради 8 скликання «Про реорганізацію обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний протитуберкульозний диспансер»
Громадянам
![Депутати ухвалили зміни до рішення 10-ї сесії обласної ради 8 скликання «Про реорганізацію обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний протитуберкульозний диспансер»](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374523879_615893317381987_3619003762783284619_n.jpg)
Депутати ухвалили зміни до рішення 10-ї сесії обласної ради 8 скликання «Про реорганізацію обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний протитуберкульозний диспансер»
Пресслужба обласної ради
14 вересня 2023Вони стосуються припинення права оперативного управління диспансером нерухомим майном, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Раніше протитуберкульозний диспансер було приєднано до іншого обласного комунального закладу – «Чернівецький обласний медичний центр соціально значущих хвороб». Така потреба виникла у зв’язку із прагненням зберегти можливості закладу надавати високоспеціалізовану допомогу хворим на туберкульоз та утримати лікарський кадровий потенціал.
За інформацією директора департаменту охорони здоров’я обласної військової адміністрації Наталії Свестун, за 6 місяців попереднього року заклад, попри проведену оптимізацію штату та додаткове фінансування, був визнаний збитковим. Відтак, об’єднання цих двох установ, за умови пропорційного розподілу доходів та витрат, дозволить не допустити банкрутства підприємства.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея