![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
- Головна
- Пошук
- Головна
- Новини та публікації
- Громадянам
- Делегація з Буковини бере участь в Українському тижні, що стартував 29 січня у Вашингтоні
Громадянам
![Делегація з Буковини бере участь в Українському тижні, що стартував 29 січня у Вашингтоні](https://bukrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/420170492_691077829863535_2484839948928137807_n.jpg)
Делегація з Буковини бере участь в Українському тижні, що стартував 29 січня у Вашингтоні
Пресслужба обласної ради
01 лютого 2024Це масштабна подія за участі політичних та бізнесових кіл США й України, консервативних американців та представників релігійних організацій.
Наш край на заході представляють голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, а також депутати Володимир Мороз та Олександр Шкурідін і депутатка Чернівецької міської ради Валентина Радчук. Делегація з Буковини перебуває у столиці США, аби вкотре нагадати про війну, що триває, залучити ще більше допомоги в Україну, обговорити посилення співпраці та можливості розвитку партнерства у різних напрямках.
Так, Олексій Бойко зустрівся з представниками української діаспори. Зокрема, поспілкувався з вихідцями із Буковини – родиною Телегузів, яка мешкала у селі Кам’янка, на Глибоччині, але понад 30 років тому перебралася до Сполучених Штатів. Людмила, Вільям та Андрій Телегузи активно підтримують Україну у війні проти росії та згуртували навколо себе потужну команду однодумців. Голова обласної ради подякував їм за важливу допомогу, яку надають представники діаспори від початку повномасштабної війни. У рамках заходу також відбулася зустріч із фахівцями одного з найбільших аналітичних центрів США – «The Heritage Foundation».
У рамках цьогорічного Українського тижня заплановано понад 150 зустрічей на різних рівнях. Також у Вашингтоні виступатимуть депортовані росією українські діти, яких вдалося повернути, ветерани, що дістали поранення, та інші військові. У межах гуманітарної та економічної панелей делегати обговорять питання інвестицій, які мають бути спрямовані в Україну для її відбудови.
Український тиждень у Вашингтоні, який цього року відбувається вже втретє, триватиме до 3 лютого.
Інші новини
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
Олексій Бойко вручив бойовому медику Михайлові Павучику відзнаку голови Чернівецької обласної ради «Незламні»
Буковинець Андрій Смогоржевський розробив для захисників, які отримали важкі поранення, адаптивний кінний маршрут
Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав підприємство «Amber Strong», яке виготовляє силові тренажери для вуличних майданчиків
Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій
Головнокомандувач Збройних сил України відзначив «Золотим хрестом» Василя Бабуха з села Вікно
Читайте новини де вам зручно
Медіатека
- Всі
- Відео матеріали
- Фото галерея