Чернівецька
обласна рада
Пошук
![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close.png)
![Close Button](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/close-white.png)
![Search-icon](https://bukrada.gov.ua/wp-content/themes/oblrada/assets/images/search-icon-big-white.png)
Громадянам
У Чернівецькій обласній клінічній лікарні відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
Їхня професія – щоденне служіння людям, адже віддають пацієнтам свою енергію, увагу та турботу. Зі словами вдячності та найкращими побажаннями до колективу звернувся перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор. «Перед медичною галуззю нині є багато викликів. Але я знаю, що ми спільно впораємося, адже у залі – висококваліфіковані спеціалісти: лікарі, медсестри, лаборанти. Люди... Далі
26.07.2024 14:47
На Буковині необхідно створити спеціалізоване відділення, де отримуватимуть комплексну допомогу діти з розладами аутистичного спектру
Таку можливість під час зустрічі обговорили голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, представники Ротарі клубу в Україні та генеральний директор Буковинського центру відновного лікування та комплексної реабілітації дітей Антон Казанський. Аутизм – не лише медична, а й соціальна проблема. Адже дітям з такою недугою необхідні постійні заняття та інтеграція в суспільство. Нині вони мають змогу... Далі
26.07.2024 11:50
Театр потребує оновлення. Олексій Бойко обговорив з директором закладу Іваном Бутняком можливість залучення меценатів
Театр шукає партнерів. Перед початком нового сезону керівництво проводить консультації з представниками бізнесу, меценатами, котрі мають змогу та бажання підтримувати мистецький заклад та його колектив. Про це йшлося під час зустрічі Олексія Бойка з директором театру Іваном Бутняком. Найперше оновлення потребує зовнішня реклама, тобто конструкції, на яких розміщуються афіші. Їх хочуть осучаснити, зокрема, замінити так... Далі
25.07.2024 17:52
Сокирянська громада передала автомобіль Jeep Patriot представнику однієї з військових частин ЗСУ
На купівлю запчастин, ремонт автомобіля, а також паливо для доставки до зони бойових дій спрямовано кошти місцевого бюджету. Транспортний засіб придбано за кошти, зібрані працівниками Сокирянської міської ради та старостинських округів громади. Військові завжди мають потребу у автомобілях високої прохідності. Така техніка служить як для виконання бойових завдань, так і для евакуації особового складу.
25.07.2024 17:02
Повернувся з Польщі, щоб боронити Батьківщину. Історія відважного воїна з Сокирян
Денис у 2022 році з цивільного став десантником та захищав державу на фронті, допоки не втратив здоров’я. 27-річний військовий родом із Сокирян. Історію воїна розповідає Чернівецький обласний ТЦК та СП. «Підготовку пройшов в Британії. Інструктори дуже добре навчали штурмовим діям, зачисткам окопів і багато дали з оснащення, одягу. А далі ми вирушили до пекла». Як... Далі
25.07.2024 15:02
Показати ще